Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  HTC Touch Diamond 2

  Share

  HTC Touch Diamond 2

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun Apr 19, 2009 7:28 am  HTC ka njoftuar lansimin e Touch Diamond 2 në tregun aziatik deri në fund të këtij muaji.

  Çmimi me të cilin do të shitet ky celular është afër 500 euro, ndërsa do të vijë bashkë me kartelën e memories prej 8 GB.

  Nga specifikat e këtij celulari dallohet ekrani me diagonale prej 3.2 inçësh dhe me rezolucion 480 x 800 pikselë; kamera prej 5 megapikselësh me autofokus dhe “shirit” të veçantë për zumim nën ekran, të ndjeshëm në prekje.

  Nga ana sofverike, aty është i vendosur versioni TouchFLO i faqes ndërmjetësuese. Për lidhjen në internet do të shfrytëzohet 3G dhe Wi-Fi, ndërsa HTC ka premtuar bateri shumë më të mirë sesa versioni i vjetër i telefonit celular.

  Pas lansimit në tregun aziatik, Touch Diamond 2 do të arrijë edhe në Evropë.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:36 pm