Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker - .:::.Khz.:::.

Hacked by L0wHacker


KHZ Toolbar

toolbar powered by Conduit
Kliko Mbi Foto Per Ta Shkarkuar Toolbarin Tone

Menu & Produktet e Khz-Center

March 2018

SunMonTueWedThuFriSat
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Emisione & Lajme (shqip)

 
RTK

Cili Skins Ma i mir

Cili Skins Ma i mir
i Riju
i Vjetri
  
pollcode.com free polls
Zyrtare: Bassong kalon në Tottenham | Sport

Wed Jul 29, 2009 12:02 pm nga Leonardzz.Ekipi i Tottenhamit ka pohuar se ka arritur të angazhojë mbrojtësin e Newcastle United, Sebastien Bassong.
Mediat angleze një ditë më parë paralajmëruan se mbrojtësi i Newcastle është në prag të kalimit në radhët e Tottenham, ndërsa mbrëmjen e të enjtes kjo u bë edhe zyrtare.

“Jemi të kënaqur që mund t’ju …

[ Më shumë ]
Zyrtare: Barca huazon Caceres te Juve | Sport

Wed Jul 08, 2009 5:01 am nga RimnicCk.Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Barcelona, ka pohuar se mbrojtësi Martin Caceres sezonin e ardhshëm do të luajë si i huazuar në radhët e Juventusit.
Caceres bëhet kështu përforcimi i katërt i Juventusit këtë verë, pasi biankonerët tashmë kanë angazhuar Fabio Cannavaron, Diegon dhe Felipe Melo.

“Barcelona dhe …

[ Më shumë ]
Arnautovic dëshiron të dëshmojë vlerat në Inter | Sport

Tue Jul 07, 2009 2:38 pm nga RimnicCk.Sulmuesi i Twente, Marko Arnautovic, është i entuziazmuar rreth kalimit të tij te kampioni i Serie A, Interi, dhe shpreson ta dëshmojë veten.
Pas disa muaj spekulime, Interi më në fund arriti të sigurojë shërbimet e sulmuesit austriak, por vetëm si huazim një vjeçar me mundësinë që kalimi i tij të bëhet i përhershëm …

[ Më shumë ]

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë

3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 16 më Sun Dec 06, 2009 6:11 am

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2759 artikuj v 2262 temat

Forumi ka 360 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri rororo2

Top posters

Leonardzz. (1233)
 
KosovaPower (634)
 
Caveman (260)
 
Ar1.HacK (229)
 
RimnicCk. (201)
 
drilchoo.hack (177)
 
dannchee (127)
 
JoK3r (90)
 
GheennT (46)
 
eXplorer (42)
 

Tema Fundit

» Qysh me bo dDos prej root
Wed Oct 30, 2013 11:27 am nga rororo2

» Forumi me pelqen
Mon Apr 22, 2013 3:17 pm nga shaban cakolli

» Gërhitja .
Mon Apr 22, 2013 3:13 pm nga shaban cakolli

» -MOJ TI CIKE-ZEF BEKA
Mon Apr 22, 2013 3:08 pm nga shaban cakolli

» -MOJ TI CIKE-ZEF BEKA
Mon Apr 22, 2013 3:07 pm nga shaban cakolli

» -MOJ TI CIKE-ZEF BEKA
Mon Apr 22, 2013 3:07 pm nga shaban cakolli

» -MOJ TI CIKE-ZEF BEKA
Mon Apr 22, 2013 3:07 pm nga shaban cakolli

» ditari .al
Mon Apr 22, 2013 3:03 pm nga shaban cakolli

» ditari .al
Mon Apr 22, 2013 3:03 pm nga shaban cakolli

Radio KHZ


Kerko Muzik Ne Radio
Prej Ores 18:00 Deri Ne 23:00

Shtypi ditor

           

Ora është Fri Mar 23, 2018 10:39 am