Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Autobusi..

  Share

  Autobusi..

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Sun May 10, 2009 7:30 am

  Autobusi

  kan qen dy shoke shume fraera... kan dash te lidhen me dy shoqe (bjondina) me seriozitet dhe nje dit i takohen rastsish me ato nisin te bisedojn dhe njeni prej djemve i pyet a keni fraera? (tva mteke) njena i pergjigjet jooo cka pritni i kthehet bjondina tjeter i kthehet Autobusin ishim tuj shku per ne shkolle

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:19 am