Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Chelsea i ofron marrëveshje të re Ballack-ut

  Share

  Chelsea i ofron marrëveshje të re Ballack-ut

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Sun May 10, 2009 7:17 am

  Mediat angleze përcjellin lajmin se Chelsea do t’i ofrojë marrëveshje të re mesfushorit gjerman, Michael Ballack.

  Ballack ishte i përfshirë në skenat e padëshirueshme në Stamford Bridge pas humbjes së të mërkurës ndaj Barcelonës në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, megjithatë blutë janë të gatshëm t’i ofrojnë marrëveshje të re.

  Ballack erdhi në Chelsea në vitin 2006 si lojtar i lirë nga Bayern Munichu dhe marrëveshja e tij skadon këtë verë.

  Guardian ka shkruar se drejtuesit e klubit dhe lojtari kanë arritur pajtimin për një vazhdim njëvjeçar të marrëveshjes, sipas të cilës Ballack do të fitojë 120 mijë funte në javë.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:04 pm