Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Marcelo: Reali duhet të luftojë për fansat

  Share

  Marcelo: Reali duhet të luftojë për fansat

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun May 10, 2009 7:05 am  Mbrojtësi brazilian, Marcelo, thotë se lojtarët e Real Madridit luajtën në mënyrën e duhur në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Valencias, edhe pse ajo nuk shkoi sipas planit.

  “Ne udhëtuam në përpjekje për të fituar, por gjërat nuk shkuan sipas planit. Dhe përveç kësaj, duhet të pranojmë se rivali ishte fantastik. Është koha për ta harruar këtë. Ishte një ndeshje e vështirë për ne”, thotë Marcelo.

  “Tash duhet të qetësohemi dhe të mendojmë për lojën tjetër. Derisa matematikisht ende gjithçka është e mundur, jemi të detyruar të luftojmë. Në fund të fundit për fansat, për ne dhe familjet tona”, ka shtuar braziliani.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:07 pm