Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Hiddink: Chelsea ka nevojë për tre lojtarë kualitativ

  Share

  Hiddink: Chelsea ka nevojë për tre lojtarë kualitativ

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun May 10, 2009 7:01 am  Menaxheri i Chelseat, Guus Hiddink, beson se ekipi i tij ka nevojë për tre nënshkrime kualitative gjatë verës.

  “Ata do ta analizojnë situatën dhe mund të arrijnë në përfundim se, me gjithë respektin për stilin e lojës që bëjnë e që është bukur ta shohësh, ndoshta do të kenë nevojë për një, dy ose tre lojtarë, të cilët mund t’i japin edhe më shumë fuqi ekipit”, ka thënë Hiddink.

  “Nëse ata duan trofe, mendimi im ishte ky, por kjo nuk më takon mua. Ata ndoshta nuk fitojnë trofe, por janë mjaft inteligjent të arrijnë tek ky përfundim”, ka shtuar holandezi.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:44 pm