Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si te shkarkojme video nga Youtube

  Share

  Si te shkarkojme video nga Youtube

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Wed Apr 15, 2009 12:56 pm

  Aktualisht egziston një menyre e thjeshte pa patur te instaluar asnji program te posaqem per kete gje.
  Ndiqni hapat me poshte qe te mesoni se si mund te shkarkohet një video klip ne kompjuterin tuaj nga Youtube.


  1. Gjeje videon qe keni deshire ta shkarkoni nga youtube dhe kopjo adresen URL qe gjendet lart.


  2. Shkoni tek Vixy (www.vixy.net) dhe çvendos (paste) URL-ne te videos te kutia qe ke aty, zgjidh tipin e videos qe ke deshire ta shkarkosh dhe shtyp GO.  3. Eshte i garantuar shkarkimi pas nje kohe. Shtyp ne linkun download dhe do t'ju pyes se ku deshironi ta ruani kete skedar ne kompjuterin tuaj!

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:29 pm