Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Milani përgatit ofertë për Drogban?

  Share

  Milani përgatit ofertë për Drogban?

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sat May 09, 2009 2:41 pm  Milani pret dënimin e UEFA-së për Didier Drogban, para se të dërgojë një ofertë prej rreth 15 milionë funtesh për sulmuesin e Chelseat.

  Drogba doli nga kontrolli duke reaguar ndaj arbitrit në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, kur Chelsea u eliminua nga Barcelona në çastet e fundit të ndeshjes.

  UEFA është duke analizuar rastin dhe është e mundur që Drogba të dënohet me disa ndeshje mos-lojë për blutë, që do të ishte një goditje e madhe për ekipin anglez dhe ndoshta një shtytje për ta shitur atë.

  Drogba vazhdimisht është lidhur me një kalim në Inter, ku do të ribashkohej me ish-trajnerin Jose Mourinho. Por sot, Corriere dello Sport publikoi se Milani është i gatshëm për të dërguar një ofertë për sulmuesin e Bregut të Fildishtë.

  Në varësi nga dënimi çmimi i Drogbës mund të bie deri në më pak se 15 milionë funte, rreth gjysma e çmimit të cilin e kërkonte Arsenali për Emmanuel Adebayor, që ishte zgjidhja e parë e Milanit.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:56 pm