Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: United është më i fuqishëm në ndeshjet e mëdha

  Share

  Ferguson: United është më i fuqishëm në ndeshjet e mëdha

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sat May 09, 2009 3:44 am  Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se djelmoshat e tij tregohen gjithmonë të fuqishëm para sfidave të rëndësishme.

  Para derbit të qytetit kundër Manchester Cityt në Old Trafford, që zhvillohet të dielën, menaxheri i djajve të kuq bindshëm thotë se lojtarët e tij janë plotësisht të gatshëm për të bërë edhe një hap drejt titullit.

  “Ronaldo dhe shumë lojtarë tonë qeshen para ndeshjeve të mëdha. Shikoni në javët e fundit. Kemi pasur disa paraqitje fantastike kundër Portos, Arsenalit dy herë, në pjesën e dytë kundër Tottenhamit dhe në Middlesbrough”, thotë Ferguson.

  “Ekipi është në top formë në momentin e duhur. Do të më pëlqente të thosha se kjo është rezultat i përgatitjeve, por të jem i sinqertë jo. Lojtarët pëlqejnë ndeshjet e mëdha. Ata kanë dëshmuar se mund t’ia dalin, dhe ne jemi në formë të mirë tash”, ka shtuar skocezi.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:25 am