Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Mexes do të vendosë në fund të sezonit

  Share

  Mexes do të vendosë në fund të sezonit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 4:03 pm  Mbrojtësi i Romës, Philippe Mexes, i cili është i lidhur me një transferim të mundshëm te skuadra e Milanit, do të vendosë për të ardhmen e tij pas mbarimit të sezonit, thotë agjenti i tij, Olivier Jouanneaux.

  “Nuk ka pasur kontakt me Rossonerët, kështu që asgjë nuk ka ndodhur”.

  “Deri në këtë moment, nuk është diskutuar për asgjë dhe nuk është arritur asnjë marrëveshje me asnjë skuadër”.

  “Mund të konfirmoj se lidhja e klientit tim me Romën është e fuqishme, si përherë. Mexes po mendon vetëm për Kampionatin tani për tani dhe kur të përfundojë Kampionati, atëherë do të bisedojmë me Romën, për të gjetur zgjidhjen më të mirë të mundshme për klubin dhe për lojtarin”, ka thënë Jouanneaux për Calciomercato.it.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:07 pm