Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Interi dhe Genoa arrijnë marrëveshje për Militon

  Share

  Interi dhe Genoa arrijnë marrëveshje për Militon

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 4:01 pm  "Corriere dello Sport" njofton se Interi dhe Genoa kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit Diego Milito.

  Sipas të njëjtit burim, Interi do të paguajë 16 milionë euro dhe do t’i japë bashkëpronësinë Genoas për sulmuesin Robert Acquafresca, i cili aktualisht gjendet i huazuar te Cagliari, si edhe do të ofrojë shërbimet e mbrojtësit të ri Leonardo Bonucci në formë huazimi.

  Bisedimet për sulmuesin argjentinas kanë vazhduar qe disa javë, ndërsa për shërbimet e tij kanë qenë të interesuar edhe Juventusi, Milani dhe Manchester Unitedi. Mirëpo, “Corriere dello Sport” pohon se në fund të sezonit, Milito do të jetë zyrtarisht lojtar i Interit.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:12 pm