Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Messi: Barca dhe United dy skuadrat më të mira në botë

  Share

  Messi: Barca dhe United dy skuadrat më të mira në botë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 3:56 pm  Barcelona dhe Manchester Unitedi kanë siguruar finalen e Ligës së Kampionëve, e cila do të zhvillohet më 27 maj në Romë, ndërkohë që Leo Messi i ka etiketuar dy rivalët si skuadrat më të mira në botë.

  “Aktualisht, Barca dhe Manchester Unitedi janë dy skuadrat më të mira në botë”.

  “Është një finale për të cilën të gjithë kanë ëndërruar dhe besoj se do të shohim një ndeshje shumë të bukur”, ka thënë ndoshta-lojtari më i mirë në botë këtë sezon.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 9:01 pm