Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Walcott: Arsenali ka lojtarë të shkëlqyeshëm

  Share

  Walcott: Arsenali ka lojtarë të shkëlqyeshëm

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 3:54 pm  Sulmuesi i Arsenalit, Theo Walcott, thotë se ai është i lumtur që luan në një ekip si Arsenali, ku ka lojtarë vërtet shumë të mirë.

  Walcott po ashtu është i bindur se Robin van Persie dhe yjet tjera do të qëndrojnë në Arsenal dhe do të jenë sfidues për titull në sezonin e ardhshëm.

  “Personat si Robin dhe të gjithë tjerët, nëse mund t’i përmend, tregojnë besimin që unë kam në këtë ekip, pasi me lojtarë të tillë Arsenali mund shkojë shumë larg”, ka thënë Walcott.

  “Secilën herë kur ulem dhe shoh rreth ekipit, shoh se ka vërtet disa lojtarë shumë të mirë këtu dhe dua të jem pjesë e këtij ekipi. Shpresoj se mund të jemi lart së bashku me Manchester United, Chelsea dhe Liverpool dhe të jemi sfidues për titull në vitin e ardhshëm”, ka shtuar anglezi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:52 am