Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Julio Cesar: Dua ta përfundoj karrierën në Inter

  Share

  Julio Cesar: Dua ta përfundoj karrierën në Inter

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 3:52 pm  Portieri i Interit, Julio Cesar, thotë se dëshiron ta përfundojë karrierën me Interin dhe paralajmëron se skudetoja ende nuk është e fituar.

  Braziliani këtë sezon tregoi një formë të jashtëzakonshme për nerazurët dhe për kombëtaren braziliane, dhe për momentin llogaritet si portieri numër 1 në botë.

  “Kam marrëveshje me Interin deri në vitin 2012 dhe shpresoj se do ta vazhdoj. Këtu ndjehem mirë, jam i lumtur dhe dua ta përfundoj karrierën në Inter”, ka thënë Cesar.

  Interi ka 7 pikë epërsi ndaj Milanit në maje të tabelës së Serie A, kur deri në fund të sezonit kanë mbetur edhe katër javë, megjithatë braziliani mendon se titulli ende nuk është fituar.

  “Gara për titullin ende nuk ka përfunduar. Të gjithë bashkëlojtarët e mi janë të vetëdijshëm për këtë dhe ne kemi shumë respekt për kampionatin”, ka shtuar braziliani.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:38 pm