Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gudjohnsen mund ta largohet nga Barcelona

  Share

  Gudjohnsen mund ta largohet nga Barcelona

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 3:50 pm  Sulmuesi Eidur Gudjohnsen është i gatshëm të largohet nga Barcelona këtë verë, pasi nuk po gjen vend në formacionin e parë të ekipit.

  “Kuptohet se jam i lumtur që arritëm në finale të Ligës së Kampionëve, por nuk mohoj se jam i pakënaqur me statusin tim dhe mund të mendoj se ky është sezoni i fundit në Barcelona” ka thënë Gudjohnsen.

  “Nuk e kuptoj se pse statusi im në klub u ndryshua kaq shpejt, pasi llogarita se më shkon mirë. Kjo vërtet përpihet vështirë. Do të mendoj për ofertat në fund të sezonit. Vërtet është mirë të jesh pjesë e një klubi të madh, por është vështirë të qëndroni ulur dhe t’i ndiqni ndeshjet nga stoli”, ka përfunduar islandezi.

  Në mesin e të interesuarve për 30-vjeçarin, raportohet se janë tre klube nga Liga Premier, Tottenham, Everton dhe Newcastle.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:15 pm