Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Henry i pasigurt për finalen e Ligës së Kampionëve

  Share

  Henry i pasigurt për finalen e Ligës së Kampionëve

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 3:49 pm  Ekipi i Barcelonës ka zbuluar se lëndimi i Thierry Henry është më serioz se sa u duk në fillimin dhe sulmuesi mund të mungojë madje edhe për finalen e Ligës së Kampionëve, më 27 maj në Romë.

  Francezi u lëndua gjatë derbit të vikendit të kaluar, ndaj Real Madridit, dhe nuk u aktivizua në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

  Ai parashihej të kthehej në lojë këtë vikend, por lëndimi i tij është më serioz dhe ai duhet të pushojë së paku dy javë, për shkak të zgjatjes së ligamentit në këmbën e djathtë.

  Në faqen e vet, Barcelona ka pohuar se Henry do t’i humb së paku katër ndeshje, përfshijë edhe Kupën e Spanjës dhe ndeshjet e kampionatit ndaj Villarreal, Mallorca dhe Osasuna.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:30 am