Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Iniesta: Goli ishte për të gjitha fansat e Barcelonës

  Share

  Iniesta: Goli ishte për të gjitha fansat e Barcelonës

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 1:29 am  Andres Iniesta nuk e fsheh kënaqësinë pas golit të shënuar mbrëmë kundër Chelseat, gol që i solli kualifikim në finalen e Ligës së Kampionëve, Barcelonës.

  “Ky është një prej momenteve më të lumtura në jetë. Madje nuk mundja as të ëndërroj se do të jap një gol të tillë. Nëse do të përpiqesha një ditë tjetër kështu, topi sigurisht se do të shkonte në tribuna”, ka thënë mesfushori spanjoll.

  “E goditja topin me gjithë shpirtin dhe ai shkoi në mënyrë perfekte. Kur e godita nuk e pash as golin, derisa topin nuk hyri në rrjetë. Pastaj isha jashtëzakonisht i lumtur”.

  “E merituam atë për shkak të mundit tonë në fushë, për shkak të sezonit të cilin e kemi. Kur do të jepni aq mund, siç e bëmë në Londër, shpërblimi vjen. Kjo është për të gjithë fansat e Barcelonës”, ka përfunduar Iniesta.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:58 pm