Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Adriano: Do të më pëlqente të luaj në Inter

  Share

  Adriano: Do të më pëlqente të luaj në Inter

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 1:28 am  Interi së shpejt mund të ketë në radhët e veta një Adriano të ri, kësaj here mbrojtësin e majtë të Sevillas, Adriano Correia.

  Mediat italiane ditë më parë përcollën se Jose Mourinho interesohet për mesfushorin e Sevillas, Adriano, i cili luan si mbrojtës i majtë ose anësor i majtë.

  Edhe vet lojtari ka pohuar interesimin e nerazurëve, dhe ka zbuluar se është i interesuar të transferohet në Giuseppe Meazza.

  “E di se ekipi i Interit më përcjell. Interesimi i një klubi të madh si Interi është arsye për t’u gëzuar. Sonte bisedova me agjentin tim dhe u morëm vesh që të marrim vendim për të ardhshmen time pas fundit të sezonit”, ka thënë braziliani.

  “Tash jam i përqendruar vetëm në ekipin tim dhe saktësisht në ndeshjen e të dielës kundër Mallorcas, me qëllim që të luftojmë për vend i cili dërgon në Ligën e Kampionëve. Do të shohim nëse do të qëndroj ose jo. Kam marrëveshje me Sevillan deri në vitin 2014”, ka shtuar Adriano.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:38 pm