Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Edhe Villarreal kërkon Cruz

  Share

  Edhe Villarreal kërkon Cruz

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 08, 2009 1:26 am  Të enjten është spekuluar se sulmuesi i Interit, Julio Cruz, mund të kalojë te Roma nga sezoni i ardhshëm, mirëpo Giallorrossët duhet të konkurrojnë me skuadrat nga La Liga, Villarreal, Sevilla dhe Atletico Madrid, për të fituar shërbimet e argjentinasit.

  Sipas të përditshmes sportive “Sport”, Villarreali është shumë i interesuar për shërbimet e 34-vjeçarit, mirëpo gjithçka do të vendoset në fund të sezonit dhe transferimi i tij do të varet nga fakti nëse Nëndetësja e Verdhë do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

  Kontrata e Cruz me Interin përfundon në fund të sezonit me ç’rast ai do të jetë lojtar i lirë dhe për këtë arsye shumë trajnerë e dëshirojnë në skuadër sulmuesin e rrezikshëm.Të enjten është spekuluar se sulmuesi i Interit, Julio Cruz, mund të kalojë te Roma nga sezoni i ardhshëm, mirëpo Giallorrossët duhet të konkurrojnë me skuadrat nga La Liga, Villarreal, Sevilla dhe Atletico Madrid, për të fituar shërbimet e argjentinasit.

  Sipas të përditshmes sportive “Sport”, Villarreali është shumë i interesuar për shërbimet e 34-vjeçarit, mirëpo gjithçka do të vendoset në fund të sezonit dhe transferimi i tij do të varet nga fakti nëse Nëndetësja e Verdhë do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

  Kontrata e Cruz me Interin përfundon në fund të sezonit me ç’rast ai do të jetë lojtar i lirë dhe për këtë arsye shumë trajnerë e dëshirojnë në skuadër sulmuesin e rrezikshëm.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:24 pm