Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fletcher mund të luajë në finale

  Share

  Fletcher mund të luajë në finale

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu May 07, 2009 5:27 am

  Sipas tabloidit britanik "The Sun", ka shpresa që mesfushori i Manchester Unitedit, Darren Fletcher, të luajë në finalen e Ligës së Kampionëve me 27 maj.

  Fletcher u përjashtua me karton të kuq në gjysmëfinale kundër Arsenal, dhe ky karton ia ndalon automatikisht paraqitjen në ndeshjen e radhës

  Mirëpo, sekretari i përgjithshëm i UEFA-s, David Taylor, ka deklaruar se do të shqyrtojnë apelin e Unitedit (nëse bëhet) dhe do të vendosin nëse do të lejojnë që mesfushori të luajë në Romë.

  “Kam folur personalisht me Alex Fergusonin për këtë çështje dhe ai ishte i kënaqur me gjyqtarin përveç rastit për Darren”.

  “United ende nuk ka ngritur proces të apelit, mirëpo nëse skuadra na dokumenton me video-xhirim se ky vendim i gjyqtarit ka qenë i gabueshëm, atëherë trupi disiplinor do të vendosë për rastin”, është cituar Taylor nga “The Sun”.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:50 pm