Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nesta planifikon pensionimin

  Share

  Nesta planifikon pensionimin

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu May 07, 2009 5:26 am

  Paraqitja e 11 majit të vitit 2008 kundër Napolit, ndoshta është ndeshja e fundit për mbrojtësin e Milanit, Alessandro Nesta.

  33-vjeçari nuk është paraqitur në ndeshje zyrtare gjatë gjithë sezonit 2008/2009, ndërsa “La Gazzetta dello Sport” njofton se mbrojtësi italian planifikon t’i japë fund karrierës si futbollist.

  Edhe pse pas ndërhyrjes kirurgjike dhe pas përfundimit të procesit rehabilitues, stafi mjekësor i Milanit ka deklaruar se Nesta është “klinikisht i shëruar”, lojtari nuk e ndjen veten të gatshëm për lojë.

  Mësohet se drejtuesit i Milanit i kanë dhënë një ultimatum Nestas të vendosë brenda javëve të ardhshme nëse do të luajë ose do t’i japë fund karrierës së tij, me qëllim që ata të gjejnë një zëvendësues.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:22 pm