Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Messi nuk e përjashton mundësinë e kalimit në Angli

  Share

  Messi nuk e përjashton mundësinë e kalimit në Angli

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu May 07, 2009 5:21 am

  Lionel Messi ka shprehur admirimin e tij për futbollin anglez duke pohuar se një ditë do të dëshironte të luante në Premier League, mirëpo aktualisht nuk mendon për braktisjen e Barcelonës, pasi që po kalon shumë mirë te skuadra kataluanse.

  “Futbolli në Angli është shumë i bukur, sikurse në Spanjë, por tani për tani ndjehem shumë i sistemuar dhe ndjehem shumë i vlefshëm te Barcelona”.

  “E di se Premiershipi është një ligë e madhe, por Barcelona është pjesë shumë e rëndësishme e jetës sime dhe nuk mendoj për asnjë skuadër tjetër. Ndoshta me kalimin e kohës do të ndodhë diçka, kurrë s’i dihet”, ka thënë argjentinasi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:15 pm