Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Qeni Dhe nastrasini

  Share

  Qeni Dhe nastrasini

  Mesazh nga dannchee prej Thu May 07, 2009 12:39 am

  Nastradini shkoi te kasapi i kerkoj 5 kile mish.Kasapi ia pergatiti dhe ia shkruajti ne leter si gatuhet

  kur nastradini po ikte per ne shtepi nje qen ia mori rruges mishin e ky i tha ik ik sdi ti si gatuhet

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:30 am