Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerard futbollisti më i mirë i vitit

  Share

  Gerard futbollisti më i mirë i vitit

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 11:07 am

  Shpërblimi i PFA (Asociacionit të Futbollistëve Profesionist) për Futbollistin më të Mirë të Vitit i votuar nga fansat, i ka takuar kapiteni të Liverpoolit, Steven Gerrard.

  Derisa Ryan Giggs ishte më i votuari i futbollistëve, Gerrard duket se është më i pëlqyeri nga fansat. Pas tre shpërblimeve të fituara si Lojtari më i Mirë i Muajit, Steven Gerard e ka fituar edhe shpërblimin si Lojtari më i Mirë i Vitit.

  Gerrard ishte lojtari i parë që e fitoi këtë shpërblim nga fansat në vitin 2001 dhe triumfi i sivjetmë tregoi se popullariteti i tij është i lartë si gjithmonë

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:54 pm