Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: Do ta mbrojmë titullin

  Share

  Ferguson: Do ta mbrojmë titullin

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 11:02 am

  Pas një eliminimi të lehtë të Arsenalit nga gjysmëfinalja e Ligës së Kampionëve, kampioni në fuqi, Manchester United, ka siguruar vizën për në finalen e Romës, ndërsa trajneri Sir Alex Ferguson është i bindur se të zgjedhurit e tij do të shpallet kampionë edhe sivjet.

  “Kemi kualitet, energji, motiv dhe ambicie për ta shkruar historinë dhe nuk ka dyshim se jemi të uritur për ta bërë këtë”.

  “Manchester Unitedi është dashur ta fitojë këtë titull disa herë më shumë sesa që e kemi fituar dhe tani na është dhënë mundësia për ta bërë këtë”, është cituar Ferguson nga “The Sun”.

  Djajtë e Kuq në finalen e 27 majit do të ndeshet me njërën nga skuadrat e cila do të kualifikohet nga përballja Chelsea-Barcelona, e cila zhvillohet të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:26 pm