Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Liverpooli në kërkim të një sulmuesi

  Share

  Liverpooli në kërkim të një sulmuesi

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 11:00 am

  Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ka njoftuar se në afatin kalimtar veror prioritet për skuadrën e tij do të jetë transferimi i një sulmuesi.

  “Jemi duke u angazhuar në gjetjen e lojtarëve të përshtatshëm dhe është shumë me rëndësi që të transferojmë të duhurit, dhe jam i bindur se do t’ia arrijmë qëllimit”.

  “Të gjithë e dinë sa të mirë janë Torresi dhe Gerrardi, dhe ata luajnë shumë mirë së bashku në sulm. Mirëpo ne kemi 60 e më shumë ndeshje në sezon, që do të thotë se të gjithë do të kenë mundësi të luajnë”, ka thënë spanjolli për “The Daily Post”.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:21 pm