Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Beckham nuk kthehet te L.A. Galaxy?

  Share

  Beckham nuk kthehet te L.A. Galaxy?

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:59 am

  Mesfushori i huazuar te Milani, David Beckham, nuk dëshiron të kthehet te skuadra e tij Los Angeles Galaxy në fund të sezonit, dhe për këtë qëllim i ka angazhuar avokatët e tij që ta shfuqizojnë kontratën me skuadrën amerikane.

  “La Gazzetta Dello Sport” njofton se mesfushorit anglez i pëlqen shumë Serie A dhe Milani, prandaj dëshiron të qëndrojë te Rossonerët edhe në sezonin e ardhshëm, ndërkohë që avokatët e tij po mundohen të gjejnë një rrugëdalje për prishjen e kontratës me skuadrën L.A. Galaxy, pronë e të cilës është Bekcham.

  Kontrata aktuale e ish-lojtarit të Real Madridit me skuadrën nga MLS përfundon në nëntor të këtij viti, dhe ai mund të jetë i lirë të luajë për Milanin që nga janari i vitit të ardhshëm, mirëpo Beckham nuk dëshiron ta humbë pjesën e parë të sezonit të ri në Serie A.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:19 pm