Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo i bindur për mbrojtjen e titullit

  Share

  Ronaldo i bindur për mbrojtjen e titullit

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:59 am

  Cristiano Ronaldo është plotësisht i bindur se Manchester Unitedi do ta fitojë sërish trofeun e Ligës së Kampionëve edhe këtë sezon.

  Djajtë e Kuq e mposhtën Arsenalin me rezultat 3-1 në Emirates, për të siguruar finalen e Romës, me rezultat të përgjithshëm prej 4-1, në të dyja ndeshjet gjysmëfinale, dhe tani u mbetet ta mposhtin skuadrën e cila do të kualifikohet nga dueli Chelsea-Barcelona, dhe të shpallen kampionë.

  “Gjithmonë kam besuar se do ta fitojmë sërish (titullin e Ligës së Kampionëve). Këtë jemi munduar ta bëjmë dhe tani që jemi në finale kemi një mundësi të madhe që t’ia arrijmë qëllimit”, ka thënë Ronaldo

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:12 am