Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Mourinho në listën e Realit

  Share

  Mourinho në listën e Realit

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:58 am

  Trajnerit të Interit, Jose Mourinho, mund t’i ofrohet punë në stolin e Real Madridit nëse Florentino Perez fiton presidencën e Mbretërve.

  Portugezi së fundmi ka deklaruar se dëshiron të mbetet te Nerazzurët, mirëpo kjo nuk do t’i ndalojë drejtuesit e Realit që të bëjnë një ofertë, e cila vështirë s mund të refuzohet.

  Perez së shpejti do ta zyrtarizojë kandidaturën e tij për president të Los Merengues, ndërsa krahas listës s gjatë të lojtarëve të cilët do t’i bashkëngjiten Madridit këtë sezon, pritet që të vijë edhe një zëvendësues i Juande Ramos.

  Reali paraprakisht ishte i interesuar për shërbimet e Carlo Ancelottit dhe Arsene Wengerit. Mirëpo Carlito ose do të qëndrojë te Milani ose do të kalojë te Chelsea, ndërsa Wenger ka refuzuar të largohet nga Arsenali edhe pas ofertës prej nëntë milionë eurosh për sezon.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:10 pm