Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Xavi: Do të argëtohemi kundër Chelseat

  Share

  Xavi: Do të argëtohemi kundër Chelseat

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:57 am

  Xavi Hernandez dëshiron që Barcelona t’i mbahet planit të vet të lojës dhe mos të bie pre e taktikave fizike të Chelseat, në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, e cila zhvillohet të mërkurën mbrëma në Stamford Bridge.

  “Chelsea luan lojë të vështirë dhe me forcë, dhe nganjëherë tepër të vështirë. Por ajo është loja e tyre”.

  “Neve na pëlqen të luajmë futboll ashtu si do të duhej të luanin të gjithë dhe ky është futbolli të cilin meritojnë ta shohin tifozët në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve”, është shprehur mesfushori i Barcës për mediat spanjolle.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:47 am