Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Valdez i gatshëm për Chelsean

  Share

  Valdez i gatshëm për Chelsean

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:53 am

  Portieri i Barcelonës, Victor Valdes thotë se ai është i gatshëm për ndeshjen kundër Chelseat që do të zhvillohet sonte në Stamford Bridge.

  Valdes pret që Chelsea të luajë me topa të gjatë në ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, por jo të luajë edhe anti-futboll.

  “Jam i gatshëm për topa të gjatë në Stamford Bridge. Nuk është vetëm përfundimi im, kjo madje është një shenjë e mirë pasi do të thotë se Chelsea ka vetëm disa opsione”, thotë Valdes.

  “Kjo është ndeshje e sezonit dhe duhet të fitohet. Nuk mund të krahasohet me ndeshjen në Madrid, pasi atje kishim një përparësi pikësh, ndërsa në Londër gjithçka vendoset brenda 90 minutash”, ka shtuar mes tjerash portieri spanjoll

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am