Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Sampdoria kërkon të huazojë Machedan

  Share

  Sampdoria kërkon të huazojë Machedan

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:52 am

  Ekipi italian Sampdoria i është drejtuar Manchester United për të marrë shërbimet e tinejxherit të italian, Federico Macheda.
  Drejtori sportiv i klubit italian, Beppe Marotta, dëshiron ta sjellë ish-sulmuesin e juniorëve të Lazios sërish në Itali si huazim për një sezon dhe tashmë e ka përcjellë interesimin në adresë të klubit anglez.

  Macheda vështirë se do të mund të gjejë vend të rregullt me United në sezonin e ardhshëm, por menaxheri Sir Alex Ferguson mund të preferojë që ai të huazohet tek ndonjë klub tjetër anglez.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:36 pm