Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cesc: Gibbs do të bëhet një lojtar i madh

  Share

  Cesc: Gibbs do të bëhet një lojtar i madh

  Mesazh nga dannchee prej Wed May 06, 2009 10:52 am

  Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, thotë se Kieran Gibbs mund të përballet me gabimin e tij në ndeshjen e mbrëmshme gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Manchester United, që u kushtoi topçinjve me golin e parë të pranuar.

  “Kieran ka qenë i mrekullueshëm për ne. Ai ishte aq i pafat (kundër United). Ai ishte i tronditur në pjesën e parë dhe kjo vërtet më bën të dëshpëruar, pasi ai është vetëm 19-vjeçar dhe kjo mund t’i ndodhë secilit”, ka thënë Fabregas.

  “Por ai është një djalosh i fuqishëm dhe ai do të bëhet një lojtar i madh për Arsenalin dhe për kombëtaren e Anglisë”, ka shtuar mesfushori spanjoll.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:35 am