Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Rijkaard kandidat për postin e trajnerit të Milanit

  Share

  Rijkaard kandidat për postin e trajnerit të Milanit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 05, 2009 2:26 pm  Agjenti i Frank Rijkaard, Perry Overeem, ka thënë se klienti i tij mund të përfundojë në stolin drejtues të Milanit në fund të këtij sezoni.

  Ish-mbrojtësi i rosonerëve ka qenë i papunë që kur u largua nga Barcelona sezonin e kaluar dhe vazhdimisht është lidhur me një kalim në San Siro, si zëvendësim për Carlo Ancelottin, nëse ky i fundit largohet.

  “Milan? Gjithë çfarë mund të them është se Frank është një prej kandidatëve për disa ekipe të cilat janë në prag të ndërrimit të trajnerëve në fund të sezonit. Sa i takon Wolfsburgut, nuk ka asgjë konkrete, gjithçka është spekulim dhe nuk ka asgjë konkrete me asnjë ekip tjetër”, ka thënë agjenti i holandezit.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:50 am