Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: Vetëm një gol na ndan nga Roma

  Share

  Ferguson: Vetëm një gol na ndan nga Roma

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 05, 2009 2:25 pm  Trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotë se vetëm një gol e ndan ekipin e tij nga finalja e Ligës së Kampionëve në Romë.

  Manchesteri udhëton sonte në Emirates për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve me një gol avantazh nga ndeshja e parë.

  “Ne jemi në përparësi dhe vetëm një gol larg nga Roma. Nëse shënojmë një gol në Emirates, Arsenali do të duhet të shënojë tre gola, por megjithatë mendoj se do të jetë një ndeshje e vështirë”, ka thënë Ferguson.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:35 pm