Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  3 Viruse Te krijune Nga un

  Share

  3 Viruse Te krijune Nga un

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Wed Apr 15, 2009 12:48 pm

  Pershendetje Tash Do Ti Postoj Nja 3 Virusa Secili Ma I rrezikshem se tjetri
  Lajmerim: Un nuk mbaj pergjegjesi nese ju i hapni ata dhe demet te cilat ju pasojn ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Virusave ja u kom ndrru emrat qe me honger dikush ket fore dhe mos me e kuptu Smile

  Virus 1
  E Ka Emrin MsnHacK Mundeni Me Shkarku Me Posht:

  http://www.sendspace.com/file/p4djtdVirus 2
  Si te hapim domain .com Mundeni Me Shkarku Me Posht:


  http://www.sendspace.com/file/20aqr2Virus 3
  Vice City Deluxe Mode Mundeni me Shkarku Me Posht:


  http://www.sendspace.com/file/xjqhuf
  Ju Them edhe 1 her mos i hapni ju se ju shkatkojn dëme t mdhaja + Un nuk mbaj Pergjegjsi

   Ora është Sun Aug 20, 2017 12:07 am