Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerard futbollisti më i mirë i vitit

  Share

  Gerard futbollisti më i mirë i vitit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 05, 2009 2:25 pm  Shpërblimi i PFA (Asociacionit të Futbollistëve Profesionist) për Futbollistin më të Mirë të Vitit i votuar nga fansat, i ka takuar kapiteni të Liverpoolit, Steven Gerrard.

  Derisa Ryan Giggs ishte më i votuari i futbollistëve, Gerrard duket se është më i pëlqyeri nga fansat. Pas tre shpërblimeve të fituara si Lojtari më i Mirë i Muajit, Steven Gerard e ka fituar edhe shpërblimin si Lojtari më i Mirë i Vitit.

  Gerrard ishte lojtari i parë që e fitoi këtë shpërblim nga fansat në vitin 2001 dhe triumfi i sivjetmë tregoi se popullariteti i tij është i lartë si gjithmonë.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:49 pm