Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Pique: Të përqendrohemi te Chelsea

  Share

  Pique: Të përqendrohemi te Chelsea

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Tue May 05, 2009 6:23 am

  Lojtari i ri i Barcelonës, Gerard Pique, ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij që ta lënë anash kënaqësinë e fitores kundër Real Madridit në ‘el Clasico’ dhe të përqendrohen në ndeshjen e të mërkurës mbrëma kundër Chelseat.
  “Duhet t’i jap fund fjalëve për fitoren prej 6-2 kundër Madridit, sepse ajo tashmë i takon të kaluarës dhe nuk kemi dobi nga fjalët”. “Kuptohet se ishte një rezultat i këndshëm për ne dhe e festuam në mënyrën më të mirë, mirëpo nëse të mërkurën nuk kalojmë në finale, ajo që ndodhi të shtunën do ta humbë rëndësinë”, ka thënë Pique në një konferencë për shtyp.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:17 am