Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Barcoleta...

  Share

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:47 am

  me motora

  Hasa me husen njeherit shetitshin me motora dh dalin me nje ruge te gate dhe vjen nje kamijon me nje drit por kto nuk e shohin ket dhe hasa i bertet huses ajde e marim ket "motorin" qe vijn ne mes pas si qe kalon kamijoni hasi i thot huses paska qen i madh aj qe e conte motorin be shif me bani qe ti pikoj

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:48 am

  Hasa dhe airoplani

  Muja dhe Hasa kishin shkuar ne airoport. Nga ballkoni shiqoj airoplanet e parkuar ne ate cast Muaj i thot Hases: sa po rejn kur po thojn se po i vjedhin airoplanet, shif sa i madhe eshte. Hasa i pergjigjet: more budall ata nuk i vjedhin ketu ne toke kur jane te mdhaj, por i vjedhin kur jane ne air kur zvoglohen....

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:48 am

  Ne ora 5 50 me the lamtumir ,lamtumir per jet,perse nuk e di por deshiroj ta di
  ,mos ne zemren tende,ka za vend tjeter dashuri,e prej asaj dite faqet e mija me
  lot,e te mallkoj ,ty o idijot,ku e le premtimin,o djal qe ma dhe,je duke e shkel, as
  pak spo e she,se me do veq mua ,ne dashuri u betove,qe i do tjerat kurr sme
  tregove,zoti te denoft ,qe me le te vetmuar ,por mua edhe me shum ,njeriut te pa bes
  qe i kam besuar

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:49 am

  sod ket dit me zemer te uroj shendet e lumturi qdo dit te uroj drita allahut
  rrugen na ndriqoft gjeneti stacioni i fundit per ne qoft

  te kisha ni thik zemren me captu ne vend te gjakut del fjala te
  duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  ndoshta sjam e bukur ndoshta sjam simpatike por mjafton qe e kam zemren besnike
  mos e rrit mendjen se kerkushi nuk je fundi fundit per mua zero je

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:49 am

  veq hi, dal shpejt,skam koh me nejt,
  ti la ty krejt, krejt jeni tu rrejt,moti ekam vrejt,
  ma mir shkoni gjith me flejt..ciao!!

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:50 am

  Nje Lot Per Ty, Nje Lot Per Mu...
  Sa te Jam Gjall S'kam Met Harru...

  Sponsored content

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:37 pm