Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Barcoleta...

  Share

  Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:41 am

  20 vitet e Nasradinit

  Ne nji ode burash ,njeri e pyet Nasradinin...
  _O Nasradin.. sa vite i ke..?
  Ai ja kthen .... 20vjet
  Pas 20vitesh i njejti person e pyet prap...Nasradinin...se sa vite i bere..
  Nasradini i thote..
  20 vite..
  Ai i habitun i thote...
  -Qysh bre para 20 vite te kam pyet i kishe 20 vite .. e tash prap 20 vjet i ke.
  Nasradini ja kthen..
  -O burriiii nji her fol ....

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  hoxha

  ka qen e xhuma edhe xhemati ka shku ne xhami me fal xhuman edhe hoxha ka nis te tregon ders dhe pa staj i ka pyetur xhematin kus i tutet grues let ngihet ne kam jan cuket xhemati por vetem njari nuk asht ngrit edhe epyet hoxha ate se ti nuk u ngrite anuk ju tutes grus
  aj tha jo mor hoxh po kur e permene gruen me lshun kam t edhe nuk mujta mu ngrit dot..

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  tubimi

  me nje rast tubimi tek njani mlidhen nje grup bura por ka qen edhe hoxha aty dhe hoxha ju drejtohet te gjotheve dhe ju thot KUSH I FRiGOHET GRUES LE TE NGRIHET NE KEM.. krejt ngrihen ne kem njeni rin ulet hoxha e vet pse ti ulet a nuk i frigohesh grues? ky i pergjiigjet OH HOXH GRUJA ME KA THAN te ri ulet kur jam misafir

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  20 Euro

  Kishte qenë një qift bashkëshortor dhe burri kishte mbet pa pun.Ai vendosi te shkoi në Gjermani për të punuar por pa grua.Gruaja i tha se mos rri shumë se mërzitem pa ty dhe se e di që ti nuk mundesh të qëndrosh shumë koh pa sex.Burri i tha mos ke dert o shpirt se vetëm dy ose tre muaj e kthehem.Koh pas kohe gruaja ishte mërzit shumë për burrë dhe telefononte burri shpesh,kur një ditë e pyet gruaja burrinash dashurin që kemi si po mund të rrish atje pa mua dhe pa sex.Burri i tha jo shpirt se po shkoj shpesh ne (Bordel)shtëpi publike nga 20 Euro nuk është shumë a?Gruaja i tha s'ka problem o i dashur se as mua këtu nuk po më japin ma shumë se 20 Euro?????

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  helmi

  Burri dhe gruja
  Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thot:
  Grua, me fal se une te kam genyer. Gjithe ato net qe te thoja jam ne pune deri vone isha me femra te tjera.Dhe jo me nje po me dhjete. Me fal se te kam tradhtuar. Gruja e qete i thote: Po e dija une, prandaj te dhash helmin.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  --------------------------------------------------------------------------------

  Ushtari

  Oficeri dhe vajza Ne nje tren, ne nje kabine jane ulur nje ushtar dhe oficeri i tij, perballe nje gruaje ne moshe dhe mbeses se saj. Ushtari dhe vajza e re ja ngulin syte njeri-tjetrit kohe pas kohe por asnjeri nuk flet. Papritur treni kalon neper nje tunel dhe ne erresire nje puthje dhe nje shpulle e forte degjohet, por pas tunelit perseri qetesi. Gjyshja mendon: Mbesa ime veproi si duhet dhe mbroi dinjitetin e saj duke i rene ushtarit qe e puthi. Oficeri mendon: Shpulla ishte e forte dhe akoma fytyra me pervelon por vajzes i falet mqs me ra padashje ne vend te ushtarit. Vajza mendon: Me vjen mire qe ushtari mori guxim dhe me puthi, por dhe gjyshja veproi mire qe i ra atij. Ushtari: Vajzen e putha, oficerit ja

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:42 am

  Demtisti

  Dentisti i thoshte pacientës: -Zonjë hapeni gojën ju lutem! -Faleminderit, - ia kthen pacientja. -Përse më falënderoni? - Sepse shoqi im më thotë gjithmonë "Mbylle gojën!"

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:43 am

  problemi

  ka qen nje bur e nje grue e kan pat nje djal 6 vjecar shume problem...
  nje dit e thirin baben tek shkolla per bisede me mesuesen baba shkon por e mer edhe djalin dhe i thot djalit ti prit jashta une dot hy mrenda djali duke prit e hap deren edhe i thot babit vet hajde babi dhe del shkojn ne shpi duke ngrenur buk i thot baba djalit mos i tregojsh mamit dicka sa e sos llafin baba kthet mami cka cka? djali i thot Mami a e din babi cka ka be me mesuesen TI CKA BAN CDO DIT ME POSHTARIN.....

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:43 am

  retuari

  E dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall, Po I thot djali I qytetit dashnores katunark.
  Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.
  E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre!

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:43 am

  buri dhe zoti

  Vajti njeri tek zoti dhe po e pyeste per gruan.
  -Pse e ke bere kaq te dashur gruan, i thote burri.
  - Qe ju ta doni ate, i pergjigjet zoti
  -Pse e keni bere kaq te bukur gruan, pyet burri.
  -Qe ju ta doni ate, vazhdon zoti.
  -Pse ju e keni bere kaq budallaqe gruan, i thote burri.
  -Qe ajo t'ju doje juve, i kthehet zoti.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:44 am

  nusja e re

  Nusja e re ishte tejet kureshtare se qka do t'i ndodh naten e pare te marteses. Mirepo, u zhgenjye kur nuk ndodhi asgje. Edhe naten e dyte, poashtu. Naten e trete i drejtohet dhenderrit:
  -"I dashur, nese edhe sonte nuk ben asgje, do te dal ne rruge dhe do ta gjej per vete nje mashkull te vertete!"
  -"Oh, e dashur, ma sjell edhe mua nje! - ia kthen me plot gezim ai.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:44 am

  VDIQ NANA

  ka qen nje djal ka pune ne zvicer pas njeh kohe vjen ne ship per tu martuar.. por ditet e para shume xhurme bajn dhandri me nusen dhe baba i djalit pra vjeri i sheh cfar bajn.. pas njeh kohe djali me nusen e re shkojne ne zvicer perseri. djali pas disa diteve i paraqitet babait tij per tja pyet hallet.. baba i pergjigjet krejt mire mire por e myta nanen cfar stilli ishte ajo prej ne tavulin.. vdiq nana

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:44 am

  lufta

  para luftes e ecte nje bur me gruan e tij cdo te premte ne qytet por nisen lufta edhe sen dalin por pas luftes nisin apet te dalin dhe buri i thot grues nis ti hec para une mbas mos tet ndodhe dicka edhe ju femrat e keni respketin ma te madh dhe gruja hecen para.. aj se ka pas se per respekt på ka MINA PAS LUFTE...

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:44 am

  Nata par

  ne naten e par hyn dhendri me nusen ne dhom dhe djali mundohet qe te bajn dicka por nusje frigohet dhe ike ne dhomen tjeter ne te nesermen duke henger buk i thot nusja dhendrit AJ FRIGE NANEN TENDE ME GJARPERIN SI ME FRIGE MUE MBREM....

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:45 am

  Orgazma!!!!

  Ne klase mesuesja ben kontrollin e dijeve te nxenesve:kush do me thote nje send me germen K? O zyshe,ta them une, une, une.Beni ishte me shejtani.dora lart gjithmone.mendon mesuesja;ky do na thote ndonje shejtanllek!!He Diana na e thuaj ti!karrikja mesuese!Bravo!kendshem shume kendshem!!po nje send me P kush do me thote??prape Beni zyshe ta them une se kam mesuar o zyshe!!Na e thuaj ti Flori!Porta mesuese!!Kendshem,shume kendshem bravo!!!po nje send me O kush e thote???Beni prape;O zyshe ta them une,ta them une!mesuesja e padjallezuar mendoi qe nuk ka ndonje fjale te keqe me germen O dhe thote;he Beni na e thuaj ti!ORGAZMA mesuese!!!po orgazma nuk eshte send Beni!!!Po eshte kendshem,shume kendshem mesuese!!

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:45 am

  Martesa

  -"E dashur, dua te martohem me ty" - e propozon djali vajzen.
  -"Mire i dashur por eshte ketu nje problem. Veshtire se do te pajtohet babai im!" -pergjigjet ajo.
  -"Pse?" -pyet ai
  -"Ngase ai eshte shahist" -pergjigjet ajo.
  -"Ani, qka ka lidhje kjo me martesen tone?" - pyet djali i habitur.
  -"Po ai kurr nuk e jep mbretereshen per kali" -ia kthene vajza

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:45 am

  3 ShoqeT!

  Ishin 3 shoqe Te Trijat Ishin Nje Me Frajer nje e fejuar nje e MArtuar edhe Vendosen te dalin nje mbremje JAsht per te ngren Nje dark bashk. Edhe Jan Ulur 3 shoqet te bisedojn qfar dot veshin edhe ato nuk bishin dakord qa me vesh nje Plak te dera i ndegjon edhe Hyn mrenda Ja u ben Qa u ba oj qika qe sun po rahatohni Qikat i Thojn Plakes Spo dim Bre Hall qa me vesh per me dal sonte nje dark bashk Ehh Ja u Ben Plaka veshnu keshtu Sipas Flokve Te Burrave Te Juve. Qikat Nuk Kuptojn Si Mu vesh Sipas flokve Te Burrave. E Pyesin Qikat Plaken qysh po mendon. Plaka Ju pergjigjet Nese Burri Jot Ka flok Shum veshu Me tesha te leshta e mlohu krejt Nese Burri jot Ka pak flok veshu holl Nese burri jot eshte Qel Dil cullak krejt.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:45 am

  Burri dhe Gruja

  Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thot:
  Grua, me fal se une te kam genyer. Gjithe ato net qe te thoja jam ne pune deri vone isha me femra te tjera.Dhe jo me nje po me dhjete. Me fal se te kam tradhtuar. Gruja e qete i thote: Po e dija une, prandaj te dhash helmin

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:45 am

  Baba dhe djali

  Nje dit i drejtohet baba djalit 11 vjecar:
  - O bir, ka ardh koha mi bo dy-tre llafe rreth seksit me ty.
  Djali ia kthen:
  - Ani babe, fol cka osht kah t'intereson!

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:46 am

  dashuri me frajer

  Na ishte nje burr i cili e kishte emrin hysen,dhe ai kishte nje grua jo te ndershme.Gjykatesi i kishte bere thirrje ne gjygj per akuz se e kishte vrar gruan.Kur shkoi atje gjykatesi e pyeti:pse e ke vrar gruan e jo ate frajerin e saj?Ai tha:po ma mir qe e kom vra gruajen sesa frajerin.Sepse ta kisha vra frajerin e saj isha detyru me vra frajera per qdo nat.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:46 am

  I dashuruari

  Nje djalosh- student - i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
  Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
  -O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
  -Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:46 am

  Bretkocat

  jon kan 2 bretkoca tu rrezit dhe ja nis shi
  njera i thot ajde te hyjm ne uj se po na lag shiu

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:46 am

  GABIMI I MËSUESES

  -Babi, - i tha nxënësi i klasës së parë fillore, babait të tij, - mësuesja jonë nuk e di fare matematikën. Ajo, dje bëri një gabim shumë të madh dhe të gjithë nxënësit filluan të qeshin.
  -Çfarë gabimi bëri mësuesja?
  -Ajo dje na tha se numri katër përbëhet nga dy edhe dy, kurse sot: nga tre edhe një…

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:47 am

  xensit dhe mesusja

  Ne klase mesuesja pyet nxenesit :
  -Ne nje peme jane 5 zogj.Nje gjahtar qellon me çifte dhe vret 3 zogj.Sa zogj mbeten ne peme?
  -2 zogj mesuese ,pergjigjet nje nxenes
  -Bravo e gjete thote mesuesja
  Nje nxenes tjeter ngrihet dhe e kundershton :
  -Ne peme nuk mbeti asnje zog mesuese se u tremben nga zhurma Mesuesja e vene ne pozite mendohet pak dhe i thote: bravo me pelqen llogjika qe perdor.
  Po ky nxenes thote:
  -Ta them edhe une nje probleme mesuese?
  -Thuaje ia kthen mesuesja
  -Jane 3 femra duke ngrene akullore,e para e lepin me majen e gjuhes e dyta me gjithe gjuhen dhe e treta e fut akullore ne goje, cila nga keto te treja eshte e martuar?
  -Ajo qe e fut te gjithe akulloren ne goje -thote mesuesja
  Jo mesuese, ajo qe ka unaze te gishti, por gjithsesi me pelqen llogjika qe ndjek......

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:47 am

  hajnat

  njeherit ka mbet hasa me husen pa asgje dhe Hasa i thot Huses kam nje plan une de hy de vjedh ti shiqo me ardh dikush bjeri dritares...dhe hyn hasa.. shkojn 5 min vjen Policija dhe ja lidhen duret huses ky sen i bjer dritares dhe bertet LINDI DILLI PERENDOJ HËNA HIK HAS SE TU LUJT NANA

  Sponsored content

  Re: Barcoleta...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:59 pm