Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Humor Polak

  Share

  Humor Polak

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Mon May 04, 2009 6:40 am

  - Sa Polake duhet ti japin nje makinee

  - Njembedhjete. Nje te mbaje timonin dhe dhjete ta shtyjne.  ************************************************** ****************  - Sa Polake duhen te bejne banjo pernjeheree

  - Dhjete. Nje te lahet dhe dhjete ta peshtyjne.  ************************************************** ****************  - Pse i lyejne Polaket kutiat e plehrave ne boje te verdhee

  - Qe ti duket feminjve sikur po hane ne McDonalds.  ************************************************** ****************  -Pse Polaked i mbajne fshireset e kembeve brenda shtepisee

  - Qe kur te dalin te mos bejne pis rruget e New Yorkut.  ************************************************** ****************

  Nje gazete Perendimore shkruante.

  - Ra bomba atomike ne Varshave dhe shkaktoi $ 4.05 dem

  ************************************************** ****************  Humor Italian  - Si u krijua teli i bakrit

  - Dy Italiane po ziheshin per nje cent  ************************************************** ***************  - Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrite

  - Te heqin shijen e Italianeve nga goja.


  ************************************************** *******************

  - Si mund te fusesh 10 Italiane ne nje makine Fiate

  - Hidh nje dollar brenda se futen vete.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:38 pm