Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gattuso : ende nuk jam i gatshem per Loj

  Share

  Gattuso : ende nuk jam i gatshem per Loj

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:28 am  Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, ka filluar të stërvitet që nga java e kaluar pas një kohe të gjatë qëndrimi jashtë fushe, mirëpo ai pohon se ende nuk është i gatshëm për lojë.

  “Më janë dashur gjashtë muaj që të shërohem dhe tash kam filluar të stërvitem”.

  “Dalëngadalë po e kthej nivelin tim të lojës, mirëpo kjo po merr kohë. Po e ndjej që gjuri im ende nuk është gati”, ka thënë ‘shkatërruesi’ për to tuttomercatoweb.

  Parashikohej që 31-vjeçari të luante në ndeshjen kundër Juventusit më 10 maj, mirëpo këto deklarata e vënë në dyshim paraqitjen e tij në këtë derbi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:12 pm