Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Legrottaglie: Pritjet kanë qenë të mëdha

  Share

  Legrottaglie: Pritjet kanë qenë të mëdha

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:27 am  Juventusi po kalon nëpër një fazë shumë të vështirë, pasi që tashmë e ka humbur pozitën e dytë në tabelë, ndërsa mbrojtësi Nicola Legrottaglie thotë se e kupton dëshpërimin e tifozëve.

  “Ne i kuptojmë tifozët, por edhe ata duhet të kuptojnë se ne e kemi dhënë maksimumin në fushë”.

  “Ne mundohemi t’i fitojmë ndeshjet tona, por nëse dështojë është për faktin se në fushë ekziston edhe kundërshtari. Ndonjëherë duhet të pranosh se nuk ke mundur të bësh asgjë më shumë”.

  “Është e vërtetë që së fundmi nuk e kemi treguar atë që e shfaqnim në fillim të Kampionatit, por do të ndryshojmë në këto ndeshjet e fundit të sezonit dhe do ta arrijmë pozitën e dytë”, ka thënë mbrojtësi italian për “Sky Sport”.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:17 pm