Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës

  Share

  Iniesta: Nuk ka favorit ndërmjet Realit dhe Barcës

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:26 am
  Andres Iniesta ka deklaruar se nuk ka favorit për ‘el Clasicon’ e të shtunës, e cila zhvillohet ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu.

  “Nuk ka favorit. Është shumë vështirë ta parashikosh fituesin. Është një ndeshje ku statistikat nuk kanë vlerë”.

  “Ne duhet të vazhdojmë me lojën tonë dhe të mundohemi për sukses. Ndeshjet e këtilla dallojnë nga të gjitha të tjerat, janë emocionet më të mëdha dhe gjithçka... Por nuk duhet të harrojmë se janë vetëm tre pikë, për të cilat realisht po luftojmë”, ka thënë mesfushori spanjoll.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:47 pm