Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  United ofron 30 milionë funte për Benzema

  Share

  United ofron 30 milionë funte për Benzema

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:21 am  Manchester United është duke përgatitur ofertë të vlefshme 30 milionë funte për sulmuesin e Lyonit, Karim Benzema.

  The Sun shkruan se menaxheri i djajve të kuq, Sir Alex Ferguson, e kishte dërguan vëllain e tij, Martin, të përcjellë sulmuesin nga afër gjatë javës së kaluar.

  Ylli francezi shihet si një prej sulmuesve më të mirë në Evropë dhe United pritet të ketë një konkurrencë të fortë për nënshkrimin e tij nga Real Madrid, Barcelona dhe Chelsea.

  Benzema, 21-vjeçar, do të shitet nëse Lyoni nuk arrin të sigurojë vend për në Ligën e kampionëve. Lyoni aktualisht është në pozitën e tretë, një pikë para Paris St Germain dhe në rrezik serioz për të përfunduar jashtë pozitës së dytë që dërgon në garën evropiane.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:19 pm