Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ribery do t’i kushtojë Barcelonës 30 milionë euro

  Share

  Ribery do t’i kushtojë Barcelonës 30 milionë euro

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:20 am  Barcelona tashmë ka të kompletuar marrëveshjen me yllin e Bayern Munich, Franck Ribery, bëjnë të ditur mediat spanjolle.

  El Mundo Deportivo para ndeshjes El Classico shkruan se Barça ka mposhtur rivalin Real Madridin për të marrë shërbimet e anësorit francez.

  Një delegacion i Barcelonës ishte në Ibiza këtë javë, ku qëndron me zyrë edhe agjenti i Ribery, Alain Migliaccio.

  Shuma e transferimit është arritur me Bayernin, që thuhet të jetë 22 milionë funte dhe një lojtar i Barçës. Dy opsionet janë Eidur Gudjohnsen ose Alex Hleb, që të dy të vlerësuar me mbi 7 milionë funte.

  Drejtuesit e Bayernit janë të bindur se fansat do ta pranojnë shitjen e yllit, duke marrë parasysh që e blenë atë për 20 milionë funte nga Marseille, dy vite më herët.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:20 pm