Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Wenger përgatitet të shesë Adebayorin

  Share

  Wenger përgatitet të shesë Adebayorin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri May 01, 2009 10:18 am  Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është duke u përgatitur të shesë sulmuesin kryesor të ekipit, Emmanuel Adebayor, në fund të këtij sezoni.

  Mirror shkruan se Adebayor ka nënshkruar kontratë të re për të vazhduar me Arsenalin, por forma e tij po bie në mënyrë drastike dhe klubi do ta shesë atë, nëse mund ta sigurojë çmimin e duhur për të, dhe tashmë përgatit zëvendësim.

  Sulmuesi i Togos verën e kaluar u lidh me një kalim në Milan, ndërsa e interesuar për të ishte edhe Barcelona. Arsenali raportohet se nuk dëshiron atë ta shesë para rivalëve të Premier League.

  Adebayor ka shënuar vetëm dhjetë gola këtë sezon në ligën angleze.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:42 pm