Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Samsung me Android

  Share

  Samsung me Android

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu Apr 30, 2009 4:01 pm  Samsung edhe zyrtarisht ka paralajmëruar I7500 – celularin e parë të vet të bazuar në sistemin operativ Android të kompanisë Google.

  Telefoni do të ketë dimensione prej 115 x 56 x 11.9 milimetrash, ekran 3.2 inçësh AMOLED me rezolucion prej 320 x 480 pikselash derisa fotoaparati do të jetë prej pesë megapikselash me auto-fokus.

  Pos lidhjeve Wi-Fi, Bluetooth e USB, celulari do të ofrojë 8 GB të hapësirës për ruajtjen e dhënave dhe qasje microSD për kartelat e memories me anë të cilave do të mund të zgjerohet shtesë kapaciteti.

  Samsung nuk e ka publikuar çmimin, mirëpo paraqitja e tij në tregun evropian është paralajmëruar për muajin qershor të këtij viti.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:01 pm