Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  tuto si me ja ndrru passin Vps

  Share

  tuto si me ja ndrru passin Vps

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Fri Apr 10, 2009 2:57 pm

  Ktu Eshte Tuto Se si Duhet te ndrrohet pasi i nje VPS-je

  Se pari Him ne VPS !

  Pastaj Him ne My Computer

  Pastaj Prekim Remote

  Pastaj na Shfaqet Select Remote Users e Prek Aty pastaj e sheh User Account e prek permbi

  Pastaj na Shfaqet Users e Prekim Aty Dhe na dalin USERAT tash nvaret se me qfar useri je ti i konektum en VPS e prek me tastin e djatht te mausit edhe e Sheh aty SET PASSWORD

  Pastaj e shohim aty Procedo Dhe e prekim aty

  Pastaj na Shfaqet NEW PASSWORD ( e shkrun pasin e ri ) pastaj osht CONFIRM PASSWORD ( e shkrun prap ) dhe e prek OK dhe mund te llogiratesh me password te ri
  __________________

   Ora është Fri Feb 23, 2018 8:44 pm