Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si ta instalojm gjuhen shqipe ne forum phpbb

  Share

  Si ta instalojm gjuhen shqipe ne forum phpbb

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu Apr 30, 2009 2:38 pm

  Se pari shkojm web-sitin tend ku e ke futur forumin shkon te dosja /Forum/
  a qysh e ke dhe te folderi language
  e mer ketu http://www.phpbb.com/downloads.php language albanian
  tash e ke aty edhe e kur ta download e nxjerr pre
  zipit folderin albanian dhe fut ne ftp tendin te folderi laguages ku e ceka edhe
  me par edhe pastoj shko hyn ne
  forum ne control panel te forumit tend shko configuration edhe aty posht e
  len gjuhen albanian edhe kliko sumbit
  dhe kryhet edhe duhet te shkosh edhe te profili yt
  shko te profil edhe aty posht e len gjuhen shqipe qe kur te
  hin antart mjau qit forumin ne shqip

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:23 am